Standard Jakości dla Dostawców Wojskowych

AQAP 2110
– System Zapewnienia Jakości dla dostawców wojska

AQAP 2110 jest standardem jakości opracowanym przez NATO (Pakt Północnoatlantycki), który ma zastosowanie wśród dostawców wojskowych. Jest to ważne narzędzie, które pomaga w zapewnieniu niezawodnych i wysokiej jakości produktów oraz usług dla sił zbrojnych.

AQAP 2110 – System Zapewnienia Jakości dla dostawców wojska

Standard Jakości dla Dostawców Wojskowych

AQAP 2110
– System Zapewnienia Jakości dla dostawców wojska

Dobrze funkcjonujący i rozwijający się System Zarządzania oparty na standardzie AQAP 2110, pomaga zapewnić, że produkty i usługi dostarczane dla sił zbrojnych są niezawodne, bezpieczne i spełniają oczekiwania Klientów. Dzięki systematycznemu podejściu do zarządzania jakością, dostawcy wojskowi są w stanie w pełni sprostać wymaganiom NATO i efektywnie współpracować z wojskowymi partnerami.

Aby spełnić wymagania standardu oraz Klientów, należy pod uwagę wziąć nie tylko same wytyczne określone w niniejszym standardzie, ale także wymagania norm serii ISO 9000, dla których opracowane dokumenty AQAP, stanowią rozwinięcie.

Jeśli potrzebujesz pomocy we wdrożeniu lub utrzymaniu wojskowego Systemu Zarządzania, zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z oferty BBQuality.

zobacz też:

Wojskowi w biurze pracują przy komputerach