lean manufacturing Kraków

Lean
Manufacturing

Lean Manufacturing to filozofia zarządzania, która koncentruje się na eliminacji marnotrawstwa i optymalizacji procesów produkcyjnych oraz usługowych. Jej celem jest dostarczanie wyjątkowej wartości dla klienta poprzez eliminację operacji, które nie przynoszą wartości dodanej.

W ramach Lean Manufacturing, oferujemy Państwu wsparcie we wdrożeniu narzędzi, które wpływają na doskonalenie wdrożonego Systemu Zarządzania lub też będą podstawą, do jego wdrożenia.

Lean Manufacturing

podstawowe narzędzia lean kraków

Standard 5S

Wdrożenie standardu 5S, może być kluczowym krokiem w zapewnieniu doskonałej organizacji, bezpieczeństwa oraz efektywności, w miejscu pracy. 

Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie, w procesie implementacji standardu 5S, pomagając Twojej firmie osiągnąć najwyższy poziom porządku i efektywności. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Pracownik sprząta miejsce pracy.
Kobieta pisze swoje uwagi na tablicy z karteczkami.

Narzędzia Lean w Działaniu

Kaizen

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym, konieczność ciągłego doskonalenia staje się kluczowym elementem sukcesu. Standard Kaizen, znany jako filozofia ciągłego doskonalenia, oferuje wyjątkowe narzędzia i podejście do efektywnego zarządzania zmianami. 

Nasza firma specjalizuje się, w dostarczaniu wsparcia we wdrożeniu standardu „stałych zmian”, pomagając Twojej firmie osiągnąć wyższy poziom efektywności i konkurencyjności, a także poprawiając zadowolenie pracowników. Jak może wyglądać nasza współpraca?