problem solving Kraków

O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który dzięki zdobytemu na przestrzeni kilkunastu lat doświadczeniu, z pasją i zaangażowaniem wspiera przedsiębiorstwa, w kompleksowym ich zarządzaniu poprzez jakość.

zarządzanie procesami kraków

Czym się
zajmujemy

Zajmujemy się wdrażaniem systemów zarządzania, projektowaniem procesów, szkoleniami oraz audytami. Dostarczamy nowoczesne produkty i usługi, wspierające biznesową efektywność operacyjną, z dbałością o szczegóły wykonania, na każdym etapie współpracy.

Mierząc się z wymaganiami rynku i dynamizmem zmian w nim zachodzącym, oferujemy rozwiązania, które niosą ze sobą innowację i szereg korzyści, nie tracąc nic ze swojej jakości.

Elegancka kobieta stoi w korytarzu biura i uśmiecha się

dlaczego my?

Co nas wyróżnia?

Nasze działania realizujemy w oparciu, o zasady zarządzania przez jakość (Total Quality Management), w kontekście wewnętrznego zarządzania, ale przede wszystkim w zakresie współpracy z naszymi Partnerami Biznesowymi.

zarządzanie procesami kraków

Orientacja na
Klienta

Każdą oferowaną przez nas usługę, realizujemy przy wykorzystaniu zasad zarządzania projektami. Mocno skupiamy się na dotrzymywaniu ram czasowych danego projektu, wykonujemy analizę ryzyka projektu, jeszcze przed jego podjęciem. 

Komunikujemy się skutecznie, na każdym etapie realizacji usługi. Takie podejście gwarantuje wspólne i sprawne osiągnięcie celu, jakim jest obopólna satysfakcja z podjętej współpracy – pomiędzy BBQuality, a Klientem.  Elastyczność w działaniu oraz zapewnienie poufności danych, są dla nas standardem.

Produkcja linii montażowej samochodów i zautomatyzowane spawanie karoserii
Pracownicy w korytarzu biura

zarządzanie procesami kraków

Przywództwo i
zaangażowanie pracowników

Realizując swoje działania, wchodzimy w głąb kultury organizacyjnej danego Przedsiębiorstwa, wspierając Najwyższe Kierownictwo, w budowaniu wielopoziomowego zarządzania przez cele, a także ogólnofirmowych wartości, które konsekwentnie realizowane i rozwijane, przekładają się na dobre relacje z pracownikami, a także strukturę organizacyjną, w której każdy z pracowników czuje się ważny oraz widzi jasną ścieżkę swojego rozwoju.

zarządzanie procesami kraków

Podejście
procesowe

Naszych Klientów zachęcamy do spojrzenia na swoją Organizację jako na system naczyń połączonych, gdzie wyjście z jednego procesu, jest wejściem do kolejnego, a wszystkie procesy tworzą wzajemnie przenikające się i oddziałujące na siebie środowisko. 

Takie spojrzenie na Przedsiębiorstwo, umożliwia wdrożenie mechanizmów nadzoru i doskonalenia procesów, które pozwalają zapanować, nad dynamizmem zmian zachodzących w każdej Organizacji.

Analiza dokumentów
Kobieta przegląda dokument uśmiechając się

zarządzanie procesami kraków

Doskonalenie

Posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, który rozwijany oraz stale udoskonalany, przynosi nie tylko korzyści biznesowe, ale przede wszystkim jest wizytówką i zaproszeniem do podjęcia współpracy z Organizacją, oferującą najwyższej jakości produkty oraz usługi. Posiadamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie mające potwierdzenie w certyfikatach, dyplomach, ale przede wszystkim w dotychczasowym doświadczeniu zawodowym. Dla nas jakość to nieodłączny element każdego procesu, którym zarządzamy.

zarządzanie procesami kraków

Podejmowanie decyzji
na podstawie faktów

Do każdego zapytania ofertowego podchodzimy z audytową wnikliwością, przekładającą się na precyzyjną identyfikację danych wejściowych, których analiza, umożliwi zaproponowanie rozwiązania dostosowanego tylko i wyłącznie do Państwa biznesowych wymagań.

Analiza dokumentów
Osoby w biurze rozmawiają podczas spotkania

zarządzanie procesami kraków

Zarządzanie
relacjami

Wiemy jak istotne jest zapewnienie jakości, w każdym etapie łańcucha dostaw. Stąd przed podjęciem nowej współpracy, zawsze weryfikujemy jakość dostarczanych przez dostawcę produktów i usług. Promując ideę Corporate Social Responsibility (CSR), łączymy przyjemne z pożytecznym, włączając naszych partnerów biznesowych (Dostawców, Klientów, Instytucje), we wspólny dialog Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.